Strona główna

  O Otwocku

  Urząd Miasta

  Konsultacje społeczne - RIPOK-i

  Przetargi

  Współpraca z organizacjami pozarządowymi

  Fundacja Konstruktywnego Rozwoju

  Informator teleadresowy

  Kultura

  Sport

  Utrzymanie dróg

  Ochrona środowiska

  Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2015/2016

  Bezpieczeństwo


  Polityka prywatności

Jeśli zmieniły się dane teleadresowe, czegoś brakuje, masz uwagi do strony NAPISZ
Otwockie Centrum Kultury Miejska Biblioteka Publiczna w Otwocku Otwocka Plaża Miejska Kino z klimatem www.turystycznyotwock.pl Gazeta Otwocka Facebook You tube

 AKTUALNOŚCI

II Urodziny Wilków

 

Uczniowski Klub Sportowy "Wilki" ma już dwa lata. Przez ten krótki okres, młodzi zawodnicy klubu doczekali się wielu wyróżnień. 2 lata działalności, to idealny czas do podsumowań.


W sobotę, 28 listopada, w budynku Ogniska Wychowawczego "Świder" w Otwocku odbyła się uroczystość z okazji 2 lat działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego "Wilki". Klub zajmuje się uczeniem młodzieży jazdy szybkiej i wyczynowej na rolkach. Tego dnia uroczystości rozpoczęły się od warsztatów poświęconych technice jazdy na rolkach - poprowadzili je czołowi zawodnicy World Slalom Series - Klaudia Hartmanis i Michał Sulinowski. Następnie odbyły się gry - hokej na rolkach oraz pokazy jazdy sportowej i wyczynowej. Wszystko pod czujnym okiem Rafała Rackmana -przedstawiciela Polski WSSA. Drugie urodziny to nie tylko czas świętowania, ale także podsumowań i wyróżnień. Zarząd klubu nagrodził najbardziej wyróżniających się zawodników - nagrody oraz gratulacje w imieniu Prezydenta Miasta Otwocka wręczała Wiceprezydent Agnieszka Wilczek.


  

Urząd Miasta Otwocka ul. Armii Krajowej 5, 05-400 Otwock
NIP Urzędu Miasta Otwocka 532-18-75-779,    REGON Urzędu Miasta Otwocka 000592851
NIP Miasta Otwocka 532-10-07-014,    REGON Miasta Otwocka 013268770
Rachunek bankowy: Bank Spółdzielczy w Otwocku,   Wykaz rachunków